Producent namiotów - telefon

Naprawa namiotów

Już od ponad 40 lat jesteśmy obecni na rynku przemysłowym, w tym od przeszło 30 specjalizując się w produkcji ekspresowych namiotów handlowych, reklamowych, sportowych i okazjonalnych. Co ważne, naszym odbiorcom oferujemy nie tylko wyprodukowanie czy wynajem odpowiedniego namiotu, ale również jego naprawę. Jaki jest zakres usług serwisowych?

Gwarancyjna i pogwarancyjna naprawa namiotów

Najróżniejsze czynniki mogą spowodować uszkodzenie poszycia namiotu reklamowego, handlowego, sportowego lub okazjonalnego. Może to być na przykład spadająca z drzewa gałąź o ostrym końcu, intensywne gradobicie albo rozerwanie w wyniku działania człowieka. Poważna usterka uniemożliwia dalsze korzystanie z namiotu, który nie spełnia już wszystkich swoich funkcji np. przepuszcza wodę opadową. Naszym Klientom, którzy decydują się kupić bądź wynająć namiot, oferujemy szeroki zakres usług serwisowych, które dotyczą nie tylko poszycia, ale również stelaży. W ramach napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych dostarczamy między innymi części zamienne, którymi zastępujemy uszkodzone elementy. Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować!

Naprawa standardowych i niestandardowych namiotów

Oferta usług serwisowych obejmuje naprawę zarówno standardowych, jak i niestandardowych namiotów. Dotyczy to konstrukcji stelaży, a także szycia bądź innych technik naprawy poszyć. Doskonale znamy specyfikę produkowanych przez nas elementów, dlatego jak nikt inny znamy najlepsze sposoby na szybkie usunięcie każdej usterki. Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów dotyczących usługi naprawy namiotów.