Producent namiotów - telefon

Galwanizernia

Jednym z obszarów oferty naszej firmy są profesjonalne usługi galwanizerni. Zajmujemy się specjalistycznym cynkowaniem galwanicznym różnego rodzaju elementów stalowych, ale też na przykład żeliwnych, nadając im w ten sposób skuteczną, trwałą ochronę przed korozją. W wyniku galwanizacji metalowe obiekty pokrywane są cienką warstwą cynku zabezpieczającą je przed pojawieniem się rdzy, która dodatkowo — w przeciwieństwie do cynkowania ogniowego — jest równa, jednolita i gładka, co ma znaczenie dla estetyki.

Wszechstronne usługi galwanizerni

Skorzystanie z usług galwanizerni jest idealnym wyborem dla osób, które chciałyby połączyć efektywną ochronę przed korozją z estetycznym wyglądem elementów metalowych. Świetnie sprawdzi się zatem choćby dla przedsiębiorców zajmujących się produkcją ogrodzeń, mebli metalowych, balustrad schodowych lub balkonowych, narzędzi, wyposażenia domowego, ale nie tylko. W naszej galwanizerni jesteśmy w stanie odpowiadać na zróżnicowane oczekiwania.

Cynkownia galwaniczna

Cynkowanie galwaniczne to technika mająca na celu ochronę przed korozją i niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, powszechnie wykorzystywana m.in. do zabezpieczania stalowych ogrodzeń czy różnego rodzaju wyrobów żeliwnych. Gdy istotny jest efekt estetyczny, cynkownie galwaniczne stosujące tę metodę są cenione bardziej niż te używające cynkowania ogniowego — galwanizernie wyrabiają produkty o gładkiej powierzchni.

Ocynkownia: jak przebiega tu galwanizowanie?

Proces galwanizacji polega na pokryciu powierzchni danego elementu kilkoma cienkimi, trwale przylegającymi, metalowymi powłokami z wykorzystaniem elektrolizy. To właśnie ta reakcja chemiczna wpływa na ostateczny wygląd, jak również trwałość ochrony przed rdzą obrabianego wyrobu. Nasza galwanizernia posiada nowoczesną linią bębnową oraz zawieszkową do obróbki galwanicznej. Stosowana technologia, a także zespół doświadczonych w zakresie galwanotechniki specjalistów gwarantują wysoką jakość nakładanych powłok cynkowych i powtarzalność procesu. Zachęcamy do zapoznania się z wymienioną poniżej listą świadczonych usług.

 Wykonujemy następujące usługi: 

  • powłoka konwersyjna na bazie chromu trójwartościowego
  • podstawowa pasywacja w kolorze niebieskim (efekt biały)
  • standardowa grubość 6-10 mikronów
  • powyżej 10 mikronów w zależności od indywidualnych potrzeb naszych Klientów
  • cynkowanie zawieszkowe – elementy o gabarytach maksymalnych 2200 mm x 1000 mm
  • cynkowanie bębnowe