Producent namiotów - telefon

Akcesoria do namiotów

Obciążnik betonowy o wadzę 15 kg. Stawiany na noge namiotu skutecznie zabezpiecza namiot przed wiatrem . Na każdą nogę namiotu możemy postawić jeden lub więcej obciążników w zależności od warunków pogodowych, proponujemy również dodatkowy pokrowiec na uroczystości bardziej wystawne( na zdjęciu prezentowany jest z dodatkowym pokrowcem który jest opcjonalny ).

Obciążnik piaskowy po wypełnieniu piaskiem waży 16 kg. Montowany do nogi namiotu za pomocą opasek z rzepa. Zabezpiecza namiot przed wiatrem.

Szpilki wbijane do ziemi przez podstawę w nodze namiotu, chronią konstrukcję przed wiatrem. Wykonane ze stalowych prętów o grubości 6mm, zabezpieczone warstwą ocynku galwanicznego.

Łącznik namiotowy złącza ze sobą namioty, umożliwiając ustawianie konstrukcji w niemal nieograniczone kształty.

Uchwyt flagowy pozwala na zamocowanie flagi typu Winder, która może być zamontowana na dowolnej wysokości nogi namiotu.

Wieszak montowany jest do nogi konstrukcji. Stanowi doskonałe uzupełnienie dla klientów kupujących namiot jako miejsce pracy. 

Rynna odprowadza wodę w miejscu, gdzie namioty są ze sobą połączone za pomocą łącznika.

Osłona materiałowa na nogę prosta bez marszczeń.

Osłona materiałowa na nogę z marszczonego ( drapowanego ) materiału.

 

Osłona materiałowa oplatająca nogę materiału.

Banda reklamowa montowana jest do nógi namiotu. Konstrukcja bandy jest teleskopowa co znacznie ułatwia transport.

Podsufitka zasłania konstrukcję krzyżową w namiocie nadając mu tym samym bardziej ekskluzywny wygląd. Mogą być wykonane pod kolor namiotu oraz z nadrukiem wg zamówienia. Proponujemy ją podświetlić dla uzyskania najlepszego efektu nocą.

Składana lada montowana jest do nóg namiotu. Konstrukcja lady jest składana co znacznie ułatwia transport , lada może być rolowana lub składać się z 2-częściowego blatu. Proponujemy zamontować pod ladą baner z reklamą aby zareklamować swoją firmę oraz zasłonić np. składowany towar znajdujący się wewnątrz namiotu oraz przezroczystą ściankę nad ladą aby odseparować się od klienta przez co poczujecie się bezpieczniej.

Daszek montowany jest do nóg namiotu. Konstrukcja lady jest składana co znacznie ułatwia transport. W namiotach handlowych ochroni przed deszczem twojego klienta, dodatkowo służy jako dodatkowa markiza chroniąca przed słońcem.

To wyposażenie znakomicie spełnia swoją funkcję jako uzupełnienie stoiska wystawowego lub handlowego szczególnie w okolicznościach, gdy obsada takiego punktu handlowego czy wystawowego jest niewielka a chcemy przekazać informacje osobom odwiedzających nas lub kupującym o różnej treści, które sami na niej zamieścimy. A jak wiemy wyeksponowana nazwa towaru i jego cena często motywuje do dokonania zakupu oferowanego tak produktu

Przymocowana do nogi namiotu typowym dla daszka złączem może być ustawiona pod takim  kątem i w takim miejscu, że każdy będzie mógł łatwo odczytać zawarte na niej informacje. Wielkość tablicy informacyjnej jest umowna to znaczy, że może być wykonana zgodnie z tym jakie oczekiwania i potrzeby ma zamawiający. Tu zamawiający sam określa jej wielkość oraz  ilość punktów jej zamocowania na namiotowym stelażu.