Producent namiotów - telefon

Namioty sportowe

Namioty sportowe G.M. zostały stworzone z myślą o wszystkich wydarzeniach sportowych. Dzięki personalizacji, możliwe jest naniesienie na materiał logotypów i elementów identyfikacji wizualnej drużyny, zawodnika czy organizatora. Chętnie wykorzystywane przez sportowców namioty po złożeniu osiągają niewielkie rozmiary, dzięki czemu mogą na stałe zagościć w ekwipunku każdej drużyny.

Co zyskasz, kupując namiot sportowy G.M.

Rozpoznawalność

Ponad 40-letnie doświadczenie w branży daje gwarancję, że żaden projekt nas nie zaskoczy. Jesteśmy ciekawi Twoich wizji i preferencji. Nie spoczniemy, dopóki nie uzyskamy jak najkorzystniejszego efektu dla obu stron. Postaw na oryginalność z pomocą namiotu handlowego G.M.

Prosty montaż i demontaż

Opatentowana konstrukcja pozwala na szybkie rozłożenie i złożenie namiotu. Ponadto, za pomocą teleskopowych nóg z możliwością regulacji wysokości (sześć zakresów) stabilnie dopasowuje się do powierzchni, na której ma zostać ulokowana.

Dowolny rozmiar i kształt

Moduły dają możliwość połączenia oraz powiększania stoisk w dowolnych konfiguracjach. W trakcie rozwijania kariery sportowej, ilość oraz jakość dostępnego miejsca może okazać się priorytetowa.

Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych

Oferujemy dodatkowe materiały promocyjne w postaci, np. spersonalizowanych flag reklamowych, bram, ekspozytorów, balonów reklamowych itp. Dzięki temu namiot będzie pełnić funkcje sportowe oraz promocyjne.

Namioty sportowe

Chciałbyś poznać szczegóły naszych produktów lub jesteś zainteresowany zakupem?

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych namiotów weselnych i dostępnych usług. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania, pomoże w wyborze odpowiedniego namiotu oraz przygotuje indywidualną wycenę.

Specyfikacja konstrukcji

Kliknij w element na zdjęciu, aby poznać szczegóły ↴